نشست صمیمی رئیس دانشگاه پیام نور وزوان با مدیران و کارکنان و اساتید دانشگاه

نشست صمیمی رئیس دانشگاه پیام نور وزوان با مدیران و کارکنان و اساتید دانشگاه

 در تاریخ 3/4/1396 نشست صمیمانه کارکنان واعضای هیات علمی با ریاست دانشگاه در سالن کنفرانس برگزار گردید در این جلسه دکتر حسن رضا یوسفوند ریاست دانشگاه ضمن خیر مقدم وقبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان از کلیه همکاران صدیق ومتعهد در امر برگزاری مطلوب امتحانات پایانی نیمسال دوم 96/95 تقدیر وتشکر نمود و از حضور باشکوه ایشان در روز قدس تشکر کرد و حمایت خود را از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین اعلام نمودند و جنایات ر‍ژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.

رئیس دانشگاه حادثه تروریستی در تهران وحمله وحشیانه به مردم روزه دار وبی دفاع در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) وساختمان مجلس شورای اسلامی وبه شهادت رساندن عده ای از شهروندان عزیز کشورمان را درماه مهمانی خدا حادثه ای تلخ دانست وبا عرض تسلیت واعلام همدردی با خانواده های داغدار، این حادثه تروریستی را محکوم نمودند.

وی در ادامه با بیان اینکه دانشگاه خانه دوم تمام کارکنان است  بیان کرد: بخش عظیمی از اوقات ما در دانشگاه برای انجام امور محوله گذرانده می شود پس باید سعی کنیم با دلسوزی، همدلی، در فضایی صمیمی فعالیت کنیم و در کلیه امور تکریم ارباب رجوع، صداقت، امانتداری، صرفه جویی در مصرف ، وجدان کاری را  سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

درادامه جلسه از سرکار خانم خوشفطرت مسئول اداری وآقای طهماسبی مسئول فرهنگی اسبق مرکز را  تودیع  واز زحمات آنان تقدیر و تشکر نمودند وطی حکمی سرکار خانم صمدیان را مسئول اداری وسرکار خانم میرمبین را مسئول فرهنگی مرکز منصوب نمودند.

درنهایت هریک از اساتید وکارکنان پیشنهادات ونقطه نظرات خود را در زمینه مسائل آموزشی واداری ارائه نمودند وجهت ارتقاء سطح دانشگاه بیان نمودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما